DVI

Неділя, 22.04.2018, 17.12.46
Головна » 2017 » Січень » 7 » Intel Compute Card - x86-ПК розміром з кредитку
10.37.02
Intel Compute Card - x86-ПК розміром з кредитку
      Компанія Intel анонсувала свій черговий проект, покликаний прискорити розвиток інтернету речей. Він носить назву Intel Compute Card. І це нова модульна комп'ютерна платформа, яка істотно спростить розробникам випуск нових пристроїв цієї категорії, мінімізувавши кількість необхідних для їх розробки ресурсів і часу. Іншими словами, використовуючи Intel Compute Card в якості апаратної платформи можна буде без особливих складнощів створити самі різні пристрої інтернету речей.

Складно не сприймати Intel Compute Card як x86-сумісну відповідь Intel на ARM-платформу Raspberry Pi. Обидві, як ніяк, включають в себе всі елементи повноцінного комп'ютера: процесор, ОЗУ, ПЗУ, бездротові і провідні засоби підключення. При цьому за розмірами ці пристрої не сильно перевершують звичайну кредитку. До слова, габарити Intel Compute Card складають 95х55х5 мм.

Спектр пристроїв, в яких може використовуватися Intel Compute Card, досить широкий: від холодильників і інформаційних кіосків до камер відеоспостереження і мережевих шлюзів IoT. При проектуванні конструкції того чи іншого пристрою конструкторам потрібно лише передбачити спеціальний слот для Intel Compute Card, куди згодом і буде вставлений відповідний за ціною і продуктивності «мозок». В даному випадку виграє не тільки OEM-виробник, який звільняє себе від величезного обсягу робіт і, відповідно, знижує витрати на розробку, а й покупець. Вигода останнього полягає в потенційній свободі вибору «картки» при покупці пристрою на базі Intel Compute Card.

Компанія Intel поки скромно замовчує про конкретні технічні параметри Compute Card. Процесорний гігант лише зазначає, що оснащення «картки» включає процесор Core сьомого покоління Kaby Lake, а також вбудоване бездротового підключення Wi-Fi і Bluetooth. Для всіх бажаючих розробка стане доступна тільки в середині поточного року. Тобто, перші пристрої на платформі Intel Compute Card в кращому випадку вийдуть в кінці року.

Першими партнерами Intel за проектом Compute Card стали такі світові виробники як Dell, HP, Lenovo і Sharp, а також регіональні компанії Seneca Data, InFocus, DTx, TabletKiosk і Pasuntech.

Джерело: Intel
Переглядів: 156 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: