DVI

Неділя, 22.04.2018, 17.09.20
Головна » 2016 » Вересень » 19 » Індикатори батарей нових і безпечних Samsung Galaxy Note 7 будуть зеленими, а старих і дефектних - білими
09.29.24
Індикатори батарей нових і безпечних Samsung Galaxy Note 7 будуть зеленими, а старих і дефектних - білими

      На початку цього тижня Samsung надала власникам смартфонів Galaxy Note7 можливість перевірити, чи небезпечний їх екземпляр. Потім південнокорейський гігант оголосив про прийдешнє оновлення ПЗ, яке обмежить заряд акумулятора на рівні 60%, що нібито має запобігти перегріванню батареї з подальшим займанням. Одночасно Samsung продовжувала глобальну кампанію по заміні дефектних смартфонів Galaxy Note7. Сьогодні стало відомо про ще одну міру, покликану полегшити задачу розпізнавання злощасних Galaxy Note7.

Як повідомляється, Samsung забарвить індикатор батареї нових і безпечних Galaxy Note7 в зелений колір, а індикатор дефектних примірників залишить білим. Вважається, що це допоможе споживачам легше відрізняти проблемні Galaxy Note7 від безпроблемних.

Відзначимо, що кількома днями раніше аналітик NH Investment&Securities Лі Се Чул висував припущення, що заради диференціації Samsung може піти на зміну імені та назвати моделі нової партії Galaxy Note 7S.

Сьогодні глава Samsung Electronics America опублікував відеозвернення з вибаченнями за займисті Samsung Galaxy Note7, наполегливо попросив відключити пристрої і чекати можливості їх обміну. Станом на 15 вересня компанія замінила тільки 130 тис. з одного мільйона підлягаючих обміну в цій країні пристроїв. Крім того, в США вже зафіксовано 92 випадки перегріву. У 26 випадках люди отримали опіки різного ступеня, в 55 - завдано матеріальних збитків. Нагадаємо, днями в результати чергового випадку займання прямо посеред дороги загорівся автомобіль.

Джерело: zdnet, CPSC i Samsung
Переглядів: 105 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: