DVI

Неділя, 21.10.2018, 01.05.13
Головна » 2018 » Жовтень » 8 » Індійські вчені підрахували, скільки людей загинуло в спробах зробити екстремальне селфі
14.00.17
Індійські вчені підрахували, скільки людей загинуло в спробах зробити екстремальне селфі
      Вчені з Всеіндійського інституту медичних наук в Нью-Делі вивчили офіційну статистику загибелі людей під час селфі з жовтня 2011 року по листопад 2017 року. Всього за цей період було виявлено 259 селфі з летальним результатом.

За словами вчених, найчастіше любителі селфі тонуть, вмирають в подіях, пов'язаних із зіткненням з різним транспортом (наприклад, намагаючись сфотографуватися на тлі під'їжджаючого поїзда), а також розбиваються, впавши з висоти.
«Якщо ви хочете просто сфотографуватися з кимось або на тлі чогось - це одна справа. Однак якщо ваше прагнення сфотографуватися супроводжується ризиковою поведінкою, обумовленим спрагою зробити ідеальний знімок, то в такому випадку селфі перетворюються в дуже небезпечне явище», - вважає Агам Бансал, провідний автор дослідження.
Вчені підрахували, що найчастіше через селфі люди вмирають в Індії. Також такі випадки часто відбуваються в Росії, США і Пакистані. Більше 85% всіх жертв в результаті селфі - люди у віці від 10 до 30 років.
«Мене найбільше турбує причина таких смертей. - стверджує Бансал. - Я не думаю, що варто ризикувати своїм життям заради того, щоб отримати більше лайків в Instagram, Facebook, Twitter або інших соціальних мережах».
Наостанок зазначимо, що, на думку Мохіто Джайна, хірурга-ортопеда, який не брав участі в дослідженні, робота його колег вельми актуальна і «необхідна» для того, щоб «змусити людей усвідомити, що через селфі дійсно можна загинути».
«Іноді очі не бачать, якщо мозок не розуміє», - каже дослідник.
Він додає, що одним з можливих варіантів профілактики подібних випадків можуть стати так звані «зони, вільні від селфі», що встановлюються в певних місцях, наприклад, поблизу водойм, гірських вершин і високих будівель.

Джерело: Washington Post
Переглядів: 17 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: