DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.22.06
Головна » 2018 » Жовтень » 26 » Індійська музична компанія T-Series відбере у PewDiePie титул «короля YouTube» на наступному тижні
11.00.00
Індійська музична компанія T-Series відбере у PewDiePie титул «короля YouTube» на наступному тижні
      Аналітики Tubular Labs підрахували, що блогер PewDiePie перестане бути найпопулярнішим «ютубером» в світі в наступний понеділок. З трону «короля» скине індійська музична компанія T-Series.

Як повідомляється, індійський проект вже випередив канал PewDiePie по результатам пошуку і скоро повинен обігнати за кількістю передплатників. На даний момент у шведа 67,3 млн шанувальників, у T-Series - 66,9 млн. Аналітики відзначають, що музична компанія за вересень придбала 4,2 млн нових передплатників, тоді як PewDiePie - всього 863 000.

Зростання популярності T-Series пов'язують з величезним населенням Індії (1,3 млрд чоловік) і тим, що місцевий ринок смартфонів є найбільш швидкозростаючим в світі. Відзначається, що індійська компанія публікує по шість нових відео щодня.

Сам «король YouTube» досить байдужий до того, що скоро його потіснять з насидженого місця. На думку блогера, відеохостинг поступово стає все більше «корпоративним» явищем, де немає місця сміливим інді-проектам.

Джерело: Business Insider
Переглядів: 15 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: