DVI

П'ятниця, 18.01.2019, 11.59.50
Головна » 2019 » Січень » 2 » Інді-екшен Bright Memory, що розробляється однією людиною, вийде в ранньому доступі в Steam 12 січня
18.00.46
Інді-екшен Bright Memory, що розробляється однією людиною, вийде в ранньому доступі в Steam 12 січня
      Шутер з елементами hack-n-slash Bright Memory, який розробляється тільки одним Зеном Сянченом на движку UE 4, вийде в ранньому доступі в Steam 12 січня.

Сюжет гри розповість про протистояння науково-дослідницької організації SRO і військової компанії SAI за право володіти особливим матеріалом, виявленому в стародавньому мечі, здатному воскрешати померлих істот. В особі головної героїні на ім'я Шелія гравцям належить провести розслідування, дізнатися справжню мету, яку переслідують військові, і - звичайно ж - завадити їх планам.

У числі особливостей Bright Memory розробник називає бойову систему з кількох стилів (можна використовувати як вогнепальну зброю, так і мечі) і можливість створювати свої набори комбо-прийомів. Проект розрахований на одиночне проходження, мультиплеєр в ньому не передбачений.

Сянчен зазначає, що в ранньому доступі буде доступна приблизно одна третина гри, яку можна пройти за годину. Повну версію він має намір випустити до кінця 2019 року.


У міру наближення до релізу ігроробів обіцяє додати в проект більше зброї і видів пересувань, реалізувати фоторежим і систему досягнень, а також, само собою, завершити сюжетну лінію. У планах розробника додати навіть підтримку VR.

Джерело: DTF
Переглядів: 13 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: