DVI

Неділя, 25.02.2018, 05.34.40
Головна » 2017 » Липень » 12 » Ілон Маск викупив у PayPal домен X.com який колись належав йому
08.00.16
Ілон Маск викупив у PayPal домен X.com який колись належав йому
      Ілон Маск (Elon Musk) був успішним інтернет-підприємцем ще задовго до того, як зійшов з конвеєра перший електромобіль Tesla Model X або SpaceX запустила першу ракету. Раніше він був власником компанії X.com, яка надавала фінансові послуги онлайн. Це була одна з перших його компаній. Але потім ситуація склалася так, що Маск втратив право власності на домен X.com і лише зараз зміг викупити його у PayPal.

У 2000 році компанія X.com об'єдналася з іншою компанією Confinity, яка на той момент обслуговувала мало кому відомий сервіс грошових переказів PayPal. Confinity була створена підприємцями Пітером Тілем (Peter Thiel) і Максом Левчина (Max Levchin). Надалі Тіль став мільярдером завдяки успішній інвестиції в Facebook, а Левчин допоміг заснувати сервіс Yelp і зараз розвиває сервіс кредитів Affirm.

Компанія, що виникла в результаті злиття X.com і Confinity, спочатку функціонувала під більш впізнаваним брендом X.com, але вже в 2001 році була перейменована в PayPal. Це сталося через рік після того, як Ілон Маск покинув об'єднану компанію через розбіжності з деякими її керівниками. Уже в 2002 році PayPal була викуплена інтернет-аукціоном Ebay за $ 1,5 млрд. Так як Маск зберіг за собою частину власності компанії, то ця угода принесла йому від $ 160 млн до $ 180 млн. Але домен X.com залишився у власності PayPal.

Лише зараз Маск зміг повернути собі колись належачий йому домен X.com. Цю інформацію підтвердили в PayPal.

«Ми раді продати домен X.com назад його попередньому власнику, Ілону Маску», - заявив представник компанії.

Офіційно поки не повідомляється, в яку суму обійшлася покупка домену X.com Ілону Маску. Також немає відомостей, яким чином він має намір вчинити зі своєю покупкою в подальшому. Сам Маск каже, що планів на його використання поки немає, а домен має для нього сентиментальне значення.

Джерело: The Verge

Переглядів: 85 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: