DVI

Четвер, 26.04.2018, 14.32.07
Головна » 2017 » Червень » 20 » Ілон Маск провів «багатообіцяючі» переговори з владою Лос-Анджелеса з приводу використання його майбутньої мережі підземних тунелів
09.00.07
Ілон Маск провів «багатообіцяючі» переговори з владою Лос-Анджелеса з приводу використання його майбутньої мережі підземних тунелів
      Проект з будівництва мережі підземних тунелів, який багато хто сприймав як чергову іграшку Ілона Маска, починає набувати все більш конкретні риси. Підприємець-візіонер зумів переконати в користі даного проекту для міста не захоплених журналістів, а мера Лос-Анджелеса Еріка Гарсетті, недавня розмова з яким за словами Маска була вельми «багатообіцяючою».

 

Більш того, в інтерв'ю місцевому телеканалу ABC мер Лос-Анджелеса публічно озвучив сам факт зустрічі з Маском і висловив надію, що одним з перших реальних маршрутів тунелів The Boring Company стане лінія від аеропорту до залізничного вокзалу Union Station.

Нагадаємо, що недавно Ілон Маск наочно продемонстрував, як буде працювати його система підземних тунелів для переміщення машин. Опускати машини під землю і піднімати їх назад в потрібному місці будуть спеціальні підйомники, для переміщення машин всередині тунелів планується використовувати електричні рейкові платформи, що переміщуються по магнітному рейковому шляху зі швидкістю до 200 км/г. Крім легкових автомобілів, дана система зможе перевозити звичайних пасажирів та велосипедистів за допомогою «маршруток» у вигляді скляних паралелепіпедів.

Відзначимо, що на даний момент роботи з будівництва першої лінії від офісу SpaceX до аеропорту Лос-Анджелеса ведуться на території вищезгаданої компанії, що не вимагає додаткового узгодження з міською владою. Однак як тільки тунель вийде за межі території, Ілону Маску потрібно дозвіл, якого він по всій видимості і почав домагатися від влади міста. 

Джерело: Engadget
  
Переглядів: 90 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: