DVI

Субота, 21.04.2018, 12.37.10
Головна » 2016 » Жовтень » 30 » Ілон Маск представив сонячні дахи і батареї Powerwall другого покоління з подвоєною енергетичної щільністю
21.03.23
Ілон Маск представив сонячні дахи і батареї Powerwall другого покоління з подвоєною енергетичної щільністю
      Як і очікувалося на спеціальному заході в Лос-Анджелесі Ілон Маск, вже не потребує окремого представлення, представив ті самі сонячні дахи, про які ми часто згадували останнім часом, а також побутові акумуляторні батареї Powerwall другого покоління. Ці продукти покликані максимально полегшити повний переклад будинку на сонячну енергію.
Сонячні дахи, є спільною розробкою компаній Tesla Motors і SolarCity, унікальні тим, що мають монолітну конструкцію. Вони складаються з безлічі структурованих скляних плиток з вбудованими сонячними осередками. Зовні вони виглядають так само добре, а, можливо, навіть краще звичайного даху. З землі вони виглядають як звичайні елементи черепичних дахів, але при цьому є повністю прозорими для максимально ефективного проходження сонячних променів. Вони виготовляються з використанням технології імерсійного друку. За словами Маска, це робить кожну плитку унікальною, як зі сніжинками. Це означає, що всі виготовлені дахи будуть різними.

Всього компанія Маска запропонує чотири різні моделі дахів: Textured Glass Tile, Slate Glass Tile, Tuscan Glass Tile і Smooth Glass Tile.

Одночасно було представлено друге покоління побутових акумуляторних батарей Powerwall. Батареї Powerwall 2 перевершують своїх попередників за енергоємністю більш ніж удвічі - 14 кВт⋅г проти 6,4 кВт⋅г. Номінальна потужність Powerwall 2 дорівнює 5 кВт, пікова потужність - 7 кВт. Виробник дає на пристрій десять років гарантії без обмежень по циклам перезарядки. Батареї можна встановлювати як всередині приміщень, передбачена можливість настінного і підлогового монтажу, так і зовні на вулиці. Батарея Powerwall 2 обійдеться в $ 5,5 тис. Для порівняння, модель першого покоління коштувала $ 3,5 тис.

У своєму виступі Маск підкреслив, що його метою є вихід людства з ери використання викопного палива і створення екологічно безпечного способу життя. Маск виділяє три ключові компоненти свого сонячного енергетичного рішення: вироблення (сонячні панелі), накопичення (батареї) і транспорт (електромобілі). І всі три продукти Маск планує продавати через Tesla.

На жаль, Ілон Маск не привів цін на нові сонячні батареї, зазначивши лише, що установка Solar Roof обійдеться дешевше, ніж заміна даху та обладнання будинку сонячними батареями окремо.

Джерело: The Verge
Переглядів: 182 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: