DVI

Неділя, 21.10.2018, 01.07.54
Головна » 2018 » Жовтень » 1 » Ілон Маск пішов на угоду з SEC. Він піде з поста голови ради директорів Tesla і заплатить $ 20 млн штрафу (ще $ 20 млн виплатить Tesla)
15.00.46
Ілон Маск пішов на угоду з SEC. Він піде з поста голови ради директорів Tesla і заплатить $ 20 млн штрафу (ще $ 20 млн виплатить Tesla)
      Лише через два дні після вельми несподіваного пред'явлення засновнику Tesla Ілону Маску звинувачень в шахрайстві з цінними паперами на сайті Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) з'явилося ще одне не менш несподіване оголошення. Регулятор повідомив про досудове врегулювання спору і підписання відповідної угоди, яка матиме як для Маска, так і для Tesla ряд серйозних наслідків.

Нагадаємо, спочатку SEC вимагала усунути Маска від управління Tesla і заборонити йому керувати будь-якими публічними компаніями. За умовами угоди, Маск збереже за собою посаду генерального директора Tesla, але зобов'язується піти з поста глави ради директорів компанії протягом найближчих 45 днів з дня підписання угоди (29 вересня). Крім того, в найближчі три роки він не зможе повернутися на цю посаду.

В рамках врегулювання спору з SEC Ілон Маск заплатить штраф в розмірі $ 20 млн. Ще додаткові $ 20 млн повинна окремо заплатити компанія Tesla. Повідомляється, що ці $ 40 млн будуть розділені між потерпілими через дії глави компанії інвесторами. Розмір компенсації для кожного з них буде визначений в рамках відповідного судового процесу.

До ради директорів Tesla увійдуть два незалежних топ-менеджера. Крім того, буде створено комітет незалежних директорів при раді, а щодо Маска будуть застосовані «додаткові заходи контролю» за тим, як він веде спілкування в Twitter. Судячи з усього, тепер кількість анонсів, пов'язаних з Tesla, через Twitter значно скоротиться.

Що цікаво, напередодні ЗМІ писали, що Маск нібито «в останню хвилину» відмовився від підписання досудової угоди з комісією, оскільки не хотів зраджувати своїм життєвими правилами. Невідомо, що саме змусило бізнесмена передумати і поступитися своїми принципами. Але це безперечно відкриває нову главу в історії самого популярного виробника електромобілів.

Власне, саме такою виявилася ціна того самого гучного твіта про викуп акцій Tesla. Судячи з усього, тепер в цій історії можна ставити крапку.

Джерело: SEC
Переглядів: 17 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: