DVI

Понеділок, 19.03.2018, 23.51.42
Головна » 2016 » Грудень » 28 » Ілон Маск натякнув, що в наступному поколінні станцій Tesla Supercharger максимальна потужність зросте в рази
09.00.45
Ілон Маск натякнув, що в наступному поколінні станцій Tesla Supercharger максимальна потужність зросте в рази
      Поза всякими сумнівами, зарядка на фірмових станціях Tesla Supercharger відбувається набагато швидше, ніж на більшості інших публічних станцій зарядки для електромобілів. Але цей процес як і раніше забирає більше часу, ніж того хотілося б багатьом власникам електромобілів Tesla. І, схоже, що зміни на краще вже не за горами.

Перш за все хотілося б нагадати таке: кожна точка підключення на станціях Tesla Supercharger забезпечувати пікову зарядну потужність до 120 кВт. Акумулятор місткістю 90 кіловат-годин такі станції дозволяють зарядити до 80% за 40 хвилин і до 100% за 75 хвилин.

У своєму недавньму листуванні в Twitter з редактором Electrek Фредеріком Ламбертом засновник і глава Tesla Ілон Маск натякнув, що максимальна потужність третього покоління станцій Tesla Supercharger значно перевищить поточний максимум для галузі, рівний 150 кВт.

Ніяких конкретних цифр Ілон Маск не назвав, лише висловив здогад Ламберта про потужності на рівні 350 кВт до дитячої іграшки.

«Всього лише 350 кВт ... Ймовірно, ви говорите про якусь дитячу іграшку?», - Відповів Маск на повідомлення Ламберта з припущенням, що потужність Supercharger V3 може скласти 350 кВт.

Наскільки швидко станції нового покоління Supercharger V3 будуть заряджати електромобілі компанії і чи будуть вони сумісні з вже випущеними моделями поки неясно. Ресурс Autoblog зазначає, що Женева тільки планує ввести в експлуатацію автобуси, які підтримують так звану «миттєву зарядку». В даному випадку мова про передану потужність в 600 (!!!) кВт. Очікується, що завдяки підтримці цієї технології автобуси зможуть курсувати маршрутами, що б не вибитись з графіка. Очікується, що навіть зарядка повністю розрядженого акумулятора в такому випадку не займе більше 5 хвилин. До слова, Маск давно говорив, що хоче знизити час зарядки до 5-10 хвилин.

Тобто, якщо Tesla запропонує що-небудь подібне, то це буде справжній прорив. По суті, час, необхідний на зарядку електромобіля, не перевищуватиме часу заправки автомобіля з ДВС. І один з улюблених аргументів противників електрокарів втратить силу. Крім того, скоротивши час зарядки, компанія Tesla зможе вбити відразу двох зайців: по-перше, збільшити свої доходи (потік клієнтів явно виросте) і, по-друге, задовольнити зростаючий попит без потреби будувати нові станції.

Також Маск зазначив, що станції Supercharger V3 і домашні батареї Powerwall 2 грають ключову роль в планах виробника щодо переведення власної мережі зарядних станцій на сонячну енергію.

Джерело:
engadget i Autoblog
Переглядів: 151 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: