DVI

Середовище, 24.01.2018, 03.40.14
Головна » 2017 » Вересень » 17 » IKEA розробила додаток доповненої реальності IKEA Place, який дозволяє віртуально «приміряти» меблі в квартирі перед покупкою [відео]
08.09.36
IKEA розробила додаток доповненої реальності IKEA Place, який дозволяє віртуально «приміряти» меблі в квартирі перед покупкою [відео]
      Шведська компанія оголосила про вихід AR-додатки IKEA Place, створеного на недавно представленої платформи Apple ARKit. Додаток буде безкоштовним і з'явиться вже в кінці вересня, проте скористатися ним зможуть тільки власники пристроїв Apple, що поновили свої гаджети до iOS 11.

Як неважко здогадатися, додаток IKEA Place дозволяє побачити, як саме будуть виглядати меблі шведського виробника в інтер'єрі конкретної кімнати. У момент запуску програми в його базі буде доступно більше 2000 продуктів, включаючи крісла, дивани, столики і т.д., при цьому в IKEA обіцяють, що будуть додавати в цей список все нові продукти.
Попередньо відсканувавши кімнату за допомогою камери смартфони, користувач вибирає необхідну модель меблів, а IKEA Place малює її в 3D-стилі і віртуально розміщує в приміщенні. Після цього користувач може повернути меблі під будь-яким кутом, уточнити, чи поміститься вибрана модель в відведеній їй ніші, чи поєднується її колір з шпалерами і іншими меблями і т.д. У компанії особливо відзначають, що програма автоматично масштабує розміри меблів виходячи з розмірів конкретної кімнати - точність процесу становить 98%.

IKEA Place відображає текстуру матеріалу, а також враховується освітлення в кімнаті, яке відповідним чином відбивається на віртуальних меблях, відображаючи реалістичні відблиски і тіні. Отриманий в результаті результат можна отримати у вигляді фотографії або відео і поділитися ними з друзями і близькими для того, щоб дізнатися їхню думку з приводу перестановки.

У компанії навіть передбачили можливість прямо з додатку придбати вподобані меблі, які доставлять з найближчого магазину IKEA.

Джерело: IKEA
Переглядів: 153 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: