DVI

Четвер, 21.02.2019, 07.38.31
Головна » 2018 » Червень » 14 » Ігрова консоль Microsoft Xbox наступного покоління може бути випущена в 2020 році
09.02.45
Ігрова консоль Microsoft Xbox наступного покоління може бути випущена в 2020 році
      Під час проведення презентації Microsoft на виставці E3 2018 було оголошено, що компанія вже працює над наступним поколінням ігрової консолі Xbox.

За даними обізнаних джерел, вихід ігрової консолі Microsoft Xbox наступного покоління, яка поки що фігурує під кодовою назвою Scarlett, відбудеться в 2020 році, швидше за все, в листопаді. Однак слід відразу позначити кілька важливих нюансів. Сама Microsoft не називає жодних термінів виходу наступної версії Xbox, а лише говорить про те, що роботи по її створенню вже ведуться, і компанія постарається не затягувати з випуском новинки. Крім того, кодова назва Scarlett відноситься не до конкретного пристрою, а до цілого «сімейства пристроїв».

Відзначимо, вказаний термін випуску ігрової консолі Microsoft Xbox наступного покоління виглядає не зовсім звичайним, враховуючи, що модель Xbox One X була представлена ​​тільки в кінці 2017 року. Але вибір зазначених термінів можна пояснити необхідністю йти в ногу з конкурентом в особі Sony. Будь-які технічні характеристики проекту Scarlett поки не повідомляються.

Джерело: Engadgetdtf
Переглядів: 60 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: