11.23.51
Ігри: Наступна серія Batman Arkham вже в 2013 році?
Ігри: Наступна серія Batman Arkham вже в 2013 році?

Читайте в цьому випуску:

  • Dead Space 3 вирвався в лідери британського чарту;
  • Crytek  переключиться на безкоштовні ігри; 
  • названа дата виходу відеогри Star Trek
  • чутки про реліз наступної гри в серії Batman Arkham
  • 18 мільярдів годин розваг разом з  Xbox 360 .

Dead Space 3 вирвався в лідери британського чарту

Минулого тижня науково-фантастичний шутер від третьої особи Dead Space 3 увірвався на першу рядок британського ігрового чарту. За перший тиждень продажу третьої частини, особливостями якої стали поява системи укриттів і спільного режиму проходження, виявилися на 26,6% нижче, ніж у Dead Space 2: 65 відсотків припало на частку Xbox 360, 31 відсоток - PlayStation 3, 4 відсотки & mdash ; PC. Друге місце відійшло футбольному симулятору FIFA 13 , а замкнув трійку лідерів шутер Call of Duty: Black Ops II .

Crytek переключиться на безкоштовні гри

Студія Crytek на найближчі п'ять-шість років планує перейти на безкоштовні проекти з упором на ігрову платформу GFace. Про це в останньому інтерв'ю заявив генеральний директор студії Джеват Йерлу. « П'ять або шість років тому ми вирішили, що хочемо об'єднати якість ігор ААА-класу з безкоштовною бізнес-моделлю ... Якби ми могли запустити наші ігри на існуючій платформі, і отримали такі ж результати, ми б не стали створювати свою власну », - пояснив Йерлу. Підвищення якості ігрових проектів до рівня консолей, який є домінуючим в західних країнах, дозволило студії запустити онлайн-шутер Warface . Дебют цього проекту відбувся навесні минулого року, і вже через сім місяців загальна кількість зареєстрованих користувачів перевищила 5 мільйонів.

Названа дата виходу відеогри Star Trek

Компанія-розробник Digital Extremes збирається випустити Star Trek: The Video Game в квітні поточного року, надавши шанувальникам можливість ще раз з головою зануритися в науково-фантастичний світ. Реліз проекту на PlayStation 3, Xbox 360 і PC запланований на 23 квітня 2013 року - незадовго до виходу нового фільму режисера Джей Джей Абрамса. Гравцям належить узяти на себе роль Кірка і Спока в битві проти раси рептилій Горн. У Digital Extremes хочуть переконатися в тому, що «Ентерпрайз», один з найважливіших символів науково-фантастичного світу, подарує гравцям відчуття автентичності - цим прагненням і пояснюється тісна співпраця розробників з творчою командою, відповідальною за вихід «Зоряного шляху» 2009 року.

Чутки про релізі наступної гри в серії Batman Arkham

Warner Bros. Interactive готує до виходу наступний випуск в серії Batman Arkham . За словами Джона Мартіна, головного фінансового директора Warner, на 2013 рік заплановано реліз серйозних ігрових проектів, в числі яких значиться і нова частина Batman Arkham. « І якщо пощастить, цей рік повинен бути таким же гарним або, може бути, навіть трохи краще, ніж 2012 », - підкреслив Мартін. Неназвані джерела вказують на те, що студія Rocksteady не зайнята в розробці наступної гри про Бетмена.

 18 мільярдів годин розваг разом з Xbox 360 

 У минулому році володарі Xbox 360 витратили на розваги 18 мільярдів годин - на 10 відсотків більше, ніж у 2011. За даними корпорації  Microsoft , середньостатистичний користувач проводив за консоллю більше 87 годин на місяць. Крім того, співтовариство Xbox LIVE тепер може похвалитися 46 мільйонами передплатників, а світові продажі Xbox 360 досягли позначки в 76 мільйонів одиниць.

Переглядів: 311 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close