12.32.59
Ігри: Кінематографічний ролик StarCraft II: Heart of the Swarm
Ігри: Кінематографічний ролик StarCraft II: Heart of the Swarm

Читайте в цьому випуску:

  • вихід Resident Evil: Revelations призначили на 21 травня;
  • продажу PC-версії Minecraft перевищили 9-мільйонний рубіж;
  • відбувся реліз останнього доповнення для Max Payne 3
  • кінематографічний ролик StarCraft II: Heart of the Swarm
  • DmC: Devil May Cry підкорила британський чарт.

Вихід Resident Evil: Revelations призначили на 21 травня

Resident Evil: Revelations , спочатку анонсована для 3DS , офіційно вийде на Xbox 360 , PS3 та < strong> Wii U та < strong> Wii U 21 травня в США, а 24 травня - в Європі. Придбати гру геймери зможуть за 50 доларів. Вихід восьмий за рахунком грою основний серії відбувся 7 лютого 2012 року в Північній Америці. Раніше вже з'являлися чутки про консольних версіях цієї гри, але наявність PC і Wii U в списку платформ стало приємним сюрпризом. 21 травня в США, а 24 травня - в Європі. Придбати гру геймери зможуть за 50 доларів. Вихід восьмий за рахунком грою основний серії відбувся 7 лютого 2012 року в Північній Америці. Раніше вже з'являлися чутки про консольних версіях цієї гри, але наявність PC і Wii U в списку платформ стало приємним сюрпризом.

Продажі PC-версії Minecraft перевищили 9-мільйонний рубіж

PC-версія популярної гри Minecraft розійшлася дев'ятимільйонна тиражем. Розробник Minecraft Єнс Бергенстен вірить у те, що обсяг продажів гри на всіх платформах знаходиться на позначці в 20 мільйонів копій. Що стосується кишенькового видання Minecraft, то на цьому тижні кількість проданих копій перевищило 7 мільйонів копій.

Відбувся реліз останнього доповнення для Max Payne 3

Сьогодні відбувся вихід завантажуваного доповнення Deathmatch Made in Heaven для шутера з виглядом від третьої особи Max Payne 3 . Доповнення обійдеться власникам PS3, Xbox 360 і PC в 10 доларів, тоді як володарі пропуску зможуть завантажити нові матеріали безкоштовно. Доповнення додає в гру чотири нових режиму для багатокористувацької гри, які розраховані на спільне проходження, одиночне протистояння і помста ворогам.

Кінематографічний ролик StarCraft II: Heart of the Swarm

Вихід StarCraft II: Heart of the Swarm намічений на 12 березня 2013 . У StarCraft II: Heart of the Swarm, сюжет який буде сфокусований на особливостях зергов і можливостях Сари Керріган, увійдуть приблизно 20 місій.

DmC: Devil May Cry підкорила британський чарт

DmC: Devil May Cry , реліз якої відбувся 15 січня, на минулому тижні зайняла перший рядок у британському ігровому хіт-параді, змістивши футбольний симулятор FIFA 13 на друге місце . У трійці лідерів опинився шутер Call of Duty: Black Ops II . Перезавантаження серії Devil May Cry, що опинилася в надійних руках студії Ninja Theory , лише на третину наблизилася до показника, якого досягла Devil May Cry 4 на вершині чарту в 2008 році. Крім іншого, DmC: Devil May Cry - єдиний новачок в британському чарті.

Переглядів: 360 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close