DVI

Четвер, 18.10.2018, 12.04.38
Головна » 2018 » Лютий » 13 » iFixit поламали Apple HomePod в процесі розбирання
16.01.17
iFixit поламали Apple HomePod в процесі розбирання

      Фахівці iFixit отримали в своє розпорядження нову розумну колонку Apple HomePod і, традиційно, розібрали пристрій на окремі компоненти. При цьому виявилося, що новинку досить проблематично розібрати і майже неможливо потім знову зібрати в первозданному вигляді.


У процесі розбирання довелося застосовувати нагрівальне обладнання, ніж, ножиці і ножівку, які привели до непоправних пошкоджень HomePod. Тому повторна збірка того ж самого пристрою практично неможлива. Причиною тому стали непомірна любов інженерів Apple до використання великої кількості клею. І, хоча новинка є досить міцним пристроєм (фахівці iFixit навіть порівняли її з танком), розібрати і відремонтувати її вкрай проблематично. У iFixit не змогли знайти спосіб відкриття пристрою, яка не привела би до його пошкодження.

Що стосується внутрішніх компонентів, то розумна колонка Apple HomePod містить процесор A8, 1 ГБ оперативної пам'яті і 16 ГБ вбудованої флеш-пам'яті. Також в наявності є низькочастотний динамік з великим магнітом, окремий динамік для підстроювання параметрів роботи низькочастотного динаміка, масив з шести мікрофонів для сприйняття голосових команд користувача і сім високочастотних динаміків, в яких реалізована функція зниження тиску повітря для зменшення спотворень передачі звуку.


Традиційно, фахівці iFixit присвоїли рейтинг ремонтопридатності новій розумної колонці Apple HomePod. Для даної моделі він становить 1 з 10. Відзначимо, максимальний бал 10 відповідає пристрою який найбільш легко піддається ремонту. Таким чином, дана модель майже повністю непридатна для ремонту. Ймовірно тому вартість ремонту HomePod не набагато менша за ціну нового пристрою.

Джерело: iFixit
Переглядів: 119 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: