DVI

Неділя, 18.11.2018, 21.23.38
Головна » 2018 » Жовтень » 29 » IBM купує Red Hat за $ 34 млрд
14.00.41
IBM купує Red Hat за $ 34 млрд
      Вчора пізно ввечері компанія IBM вельми несподівано оголосила про досягнення домовленості про покупку відомого розробника ПЗ з відкритим вихідним кодом Red Hat. У IBM впевнені, що угода допоможе обом стати світовими лідерами на ринку хмарних послуг. Зрозуміло, що за допомогою цього придбання IBM, у якій за підсумками минулого кварталу дещо впали основні фінансові показники, розраховує зміцнити свої позиції на тлі величезної конкуренції з боку двох інших гігантів хмарного ринку - Microsoft і Amazon.

Угода передбачає повний викуп акцій Red Hat компанією IBM за ціною 190 доларів за акцію, що на 63% вище за ціну на момент закриття торгів в п'ятницю. Загальна сума операції складе приблизно $ 34 млрд, що робить її найбільшою в історії блакитного гіганта.

Після закриття угоди Red Hat продовжить працювати автономно в складі підрозділу Hybrid Cloud, зберігши не тільки свою структуру, а й керівництво.

Як зазначив керівник Red Hat Джим Уайтхерст, з ресурсами IBM його компанія допоможе досягти нового рівня розвитку, розширити вплив відкритого ПЗ, а також зробити технології Red Hat доступними ширшій аудиторії.

До теперішнього моменту угода вже схвалена радами директорів IBM і Red Hat, але їй ще належить дістати схвалення акціонерів і регулюючих органів. Очікується, що операція буде завершена в другій половині наступного року.

Джерело: Red Hat і IBM
Переглядів: 15 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: