DVI

П'ятниця, 18.01.2019, 11.27.37
Головна » 2018 » Грудень » 18 » Hyundai Motor представила технологію доступу до автомобіля за відбитком пальця
12.00.35
Hyundai Motor представила технологію доступу до автомобіля за відбитком пальця
      Найбільший південнокорейський автовиробник Hyundai Motor заявив про закінчення роботи над новою інтелектуальною системою безключового доступу, яка дозволяє розблокувати двері і запустити двигун за допомогою відбитка пальця. За словами розробників, ймовірність помилки при такій ідентифікації складає всього 1 на 50 000.

Як повідомляється, принцип роботи нової системи досить простий: датчик в зовнішній ручці дверей сканує відбиток пальця і, якщо він збігається зі збереженим в пам'яті автомобіля зразком, замки розблоковуються. Після цього водій зможе завести машину дотиком до другого сенсора, розташованому вже безпосередньо в салоні авто.

Цікаво, що якщо у автомобіля декілька водіїв, то за допомогою дактилоскопії система зможе не тільки розблокувати дверні замки, але і автоматично підлаштувати відповідно до збережених профілів положення сидінь і кут нахилу дзеркал під відкрив двері людини. При цьому в майбутньому компанія планує навчити біометричну систему встановлювати і інші індивідуальні настройки: температуру, рівень вологості і характеристики рульового механізму (зокрема, нахил керма).

Вперше нова технологія стане доступна на оновленому Santa Fe 2019. Її почнуть встановлювати на кросовери вже в першій половині 2019 року. Спочатку система з'явиться на автомобілях для китайського ринку. Коли вона стане доступна для інших країн, не уточнюється.

Наостанок зазначимо, що раніше впровадження подібних технологій багато в чому ускладнювалося через невирішені питання безпеки та довговічності. У Hyundai Motor підкреслюють, що знайшли рішення цих і інших проблем, проте подробиці обіцяють розкрити пізніше. На даний момент відомо лише те, що для протидії злому сканер фіксує різниці потенціалів електричного поля між горбками і западинами папілярного візерунка. Отже, обдурити систему штучним пальцем не вдасться. Крім того, оскільки сенсори розміщені на скляній панелі, зняти з них копію відбитків не представляється можливим.

Джерела: FortuneEngadget
Переглядів: 21 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: