DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.40.15
Головна » 2018 » Листопад » 2 » Hyundai і Kia почнуть оснащувати свої автомобілі сонячними дахами і капотами починаючи з 2019 року
12.00.32
Hyundai і Kia почнуть оснащувати свої автомобілі сонячними дахами і капотами починаючи з 2019 року
      Корейські автовиробники Hyundai Motor і Kia Motors анонсували плани по оснащенню сонячними панелями деяких автомобілів виробництва Hyundai Motor Group. Спеціальні панелі будуть вбудовуватися в дах і капот автомобілів оснащених ДВЗ, гібридними або повністю електричними руховими установками.

Виробляєма сонячними панелями енергія буде використовуватися для збільшення запасу ходу (у випадку з електромобілями) або економії палива і зменшення шкідливих вихлопів (у випадку з ДВЗ).

В даний момент Hyundai Motor Group розробляє три типи систем підзарядки на основі сонячних панелей в даху автомобіля, які включають в себе панелі, контролери та акумулятори.

Перше покоління сонячних панелей будуть встановлювати на звичайні даху гібридних моделей, така система зможе за день зарядити батарею гібрида на 30-60% ємності в залежності від погодних умов.

Друге покоління напівпрозорих панелей призначене для будь-яких моделей (включаючи ДВЗ-автомобілі), де вони будуть використовуватися відразу в двох цілях. По-перше, така панель буде безпосередньо заряджати акумулятор автомобіля, а по-друге - при необхідності буде затемнюватися, забезпечуючи водія і пасажирів необхідним рівнем приватності в умовах скляного панорамного даху.

Третє покоління сонячних панелей знаходиться на етапі розробки, але мається на увазі, що такі панелі виявляться настільки тонкими, легкими і міцними, що їх можна буде інтегрувати практично в будь-яку панель автомобіля, включаючи дах, капот і ін.

У Hyundai Motor Group відзначили, що в майбутньому, з підвищенням ефективності подібних систем, електромобілі зможуть перетворитися з «пасивних» пристроїв, які необхідно заряджати, в «активні» - які самі будуть виробляти енергію і ділитися нею з іншими споживачами, включаючи електромобілі, розумні будинки і мережі електроживлення.

Розробники планують представити перші комерційні автомобілі з інтегрованими сонячними панелями першого покоління після 2019 року.

Джерело: Hyundai Motor Group
Переглядів: 18 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: