DVI

Четвер, 13.12.2018, 11.13.57
Головна » 2018 » Квітень » 16 » Hyperloop Transportation Technologies починає будівництво першого тестового треку і готується до початку випробування вже в цьому році
09.11.07
Hyperloop Transportation Technologies починає будівництво першого тестового треку і готується до початку випробування вже в цьому році
      Компанія Hyperloop Transportation Technologies заявила про швидкий початок будівництва першого тестового треку (з двох запланованих) на своїй технічній площадці у Франції. Відзначається, що перша партія труб вже прибула на науково-дослідницьку ділянку в Тулузі.

Перший трек буде являти собою наземну конструкцію довжиною близько 320 метрів. Передбачається, що цей короткий маршрут буде готовий до тестування вже в цьому році. Після завершення першого випробувального відрізка Hyperloop Transportation Technologies планує приступити до створення більш тривалого тестового ділянки транспортної системи, довжина якого складе вже близько 1 км. Ця ділянка буде розміщена на пілонах на висоті 5,8 метра. Роботи над цим треком повинні завершитися в 2019 році, після чого планується приступити до його тестування.
Також Hyperloop Transportation Technologies очікує поставку своєї першої тестової капсули для транспортної системи нового покоління. На даний момент вона виготовляється в Іспанії. Капсула повинна надійти на тестову площадку влітку цього року. Капсула дозволить розмістити від 28 до 40 пасажирів і зможе розвивати швидкість до 1220 км / год, долаючи звуковий бар'єр. Передбачається, що капсула буде показана публіці напередодні, в процесі або відразу після першої поїздки.

Передбачається, що перша - більш коротка - тестова ділянка буде використовуватися, в основному, для аеродинамічних, повітряних та інших рутинних випробувань. Це обумовлено його невеликою довжиною. Друга ділянка, ймовірно, дозволить продемонструвати можливості системи і встановити рекорд швидкості для транспортної системи Hyperloop. Наприклад, компанія Hyperloop One змогла розігнати свою капсулу до швидкості 386 км / год, але на більш короткому тестовому треку довжиною в 500 метрів.

Джерело: Engadget
Переглядів: 38 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: