DVI

Понеділок, 24.09.2018, 04.33.21
Головна » 2018 » Вересень » 7 » Huawei зізналася в підтасовуванні результатів тестів продуктивності смартфонів
12.00.56
Huawei зізналася в підтасовуванні результатів тестів продуктивності смартфонів
      Під час проведення недавньої виставки IFA 2018 у Берліні офіційний представник Huawei заявив ресурсу Anandtech, що компанія використовує спеціальне програмне забезпечення для визначення тестових додатків і забезпечення максимально можливого результату в тестах. Це робиться для того, щоб залишатися нарівні з конкурентами.

Таке одкровення було зроблено коли президент з розвитку програмного забезпечення підрозділу Huawei Consumer Business Group доктор Ванг Ченглу обговорював з журналістами необхідність стандартизації тестових пакетів. У Huawei заявляють, що в нинішній ситуації тести відійшли від сценаріїв реального використання смартфонів і не відображають повною мірою запропонований досвід. Представник компанії також зазначив, що «інші роблять те ж саме, щоб отримати високі бали, але Huawei не може продовжувати мовчати з цього приводу». У компанії також пообіцяли, що надалі результати тестів будуть підтверджуватися незалежними компаніями.

Додамо, в словах доктора Ванг Ченглу є чимала частка істини, так як періодично з'являються повідомлення про те, що той чи інший виробник був викритий у використанні спеціального ПО для виявлення тестових додатків і переведення процесора в режим максимальної продуктивності.

Джерело: gsmarena
Переглядів: 15 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: