DVI

П'ятниця, 18.01.2019, 11.33.55
Головна » 2019 » Січень » 3 » Huawei входить в трійку лідерів на ринку преміальних смартфонів
12.00.37
Huawei входить в трійку лідерів на ринку преміальних смартфонів
      Сегмент смартфонів високого класу є ласим для виробників, так як саме він дозволяє отримати найбільш високий прибуток. Традиційно, лідером цього сегмента є компанія Apple. Однак, згідно з даними Counterpoint за третій квартал 2018 року, китайські виробники смартфонів також отримують хороший прибуток в цьому сегменті, а Huawei лідирує серед них.

Як відзначають в Counterpoint, в третьому кварталі 2018 року сегмент флагманських смартфонів продемонстрував найвище зростання. Незважаючи на те, що загальний ринок смартфонів в цьому кварталі скоротився на 5%, преміальний сегмент виріс на 19%.

Counterpoint розділила сегмент преміальних смартфонів на три категорії в залежності від їх вартості: $ 400- $ 600, $ 600- $ 800 і більше $ 800. У першій категорії найбільш «доступних» преміальних смартфонів лідирує компанія Samsung, якій належить 25% частки ринку. З невеликим відставанням на другому місці розташувалася Apple з показником 21%. Третій рядок рейтингу зайняла компанія Huawei з результатом 17% частки ринку. Далі йдуть китайські компанії Vivo (10% частки ринку), OPPO (7% частки ринку) і Xiaomi (6% частки ринку).

У категорії $ 600- $ 800 беззаперечним лідером є компанія Apple, на частку якої припадає 61% продажів всієї категорії. Це майже в 3 рази перевищує показник компанії Samsung, яка розташувалася на другому місці з результатом 21%. Лідерство Apple в найбільш дорогий категорії смартфонів вартістю від $ 800 є ще більш вражаючим - 79% частки ринку. Компанія Huawei, за даними Counterpoint, посіла друге місце, але це не вказано на графіку.

Якщо обмежуватися тільки Китаєм, то лідером ринку преміальних смартфонів все одно залишається Apple, а на другому місці розташувалася Huawei. Далі йдуть Vivo, OPPO, і Xiaomi. Huawei також входить в трійку лідерів в країнах Близького Сходу, Латинської Америки і Західної Європи, а Xiaomi лідирує в Центральній і Східній Азії.

Джерело: gizmochina
Переглядів: 15 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: