DVI

Субота, 18.08.2018, 12.58.53
Головна » 2018 » Серпень » 8 » Huawei не виключає, що випередить Samsung на ринку смартфонів вже в наступному році
09.36.21
Huawei не виключає, що випередить Samsung на ринку смартфонів вже в наступному році
      Як відомо, в минулому кварталі Huawei вперше обійшла Apple за обсягом відвантажених смартфонів і посіла друге місце в рейтингу найбільших постачальників смартфонів. Але ми пам'ятаємо, що кінцева мета Huawei - стати №1 на ринку смартфонів. Причому нещодавня перемога над Apple, яка вчора стала першою американською компанією з капіталізацією понад $ 1 трлн, явно додала Huawei впевненості собі. Якщо раніше китайський виробник розраховував потіснити нинішнього лідера Samsung до 2021 року, то тепер допускає, що зможе зробити вже в наступному році. Відповідну заяву в недавній розмові зробив глава споживчого підрозділи Huawei Річард Ю.
«Немає сумнівів, що в наступному році ми станемо №2; ми навіть можемо стати №1 до кінця 2019 року », - цитує главу Huawei джерело.

У минулому кварталі Samsung відвантажила на ринок 71,5 млн смартфонів, а Huawei - 54,2 млн смартфонів. Тобто, є великі сумніви, що Huawei вдасться так швидко скоротити розрив і обійти Samsung. З іншого боку, у Samsung продажі падають, а у Huawei, навпаки, зростають.

Нагадаємо, в цьому році Huawei хоче реалізувати 200 млн смартфонів, причому ще в минулому місяці китайський гігант відрапортував про те, що вже перетнув кордон в 100 млн проданих з початку року смартфонів. Зараз питання в тому, чи вдасться Huawei і далі зберігати такі темпи зростання?

Джерело: CNBC
Переглядів: 15 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: