DVI

Понеділок, 24.09.2018, 05.02.55
Головна » 2018 » Вересень » 12 » HP впроваджує промислові рішення для металевого 3D друку Metal Jet, окремі принтери вартістю $ 400 тис
08.00.50
HP впроваджує промислові рішення для металевого 3D друку Metal Jet, окремі принтери вартістю $ 400 тис
      Компанія HP анонсувала випуск рішень для промислового 3D друку металевих об'єктів. 3D принтери Metal Jet дозволять створювати металеві деталі довільної форми. При цьому такі пристрої забезпечують традиційні для 3D друку переваги - високу швидкість створення об'єктів і зменшену вартість виготовлення продукції в порівнянні з традиційними способами.

За даними HP, Metal Jet - це технологія струменевої обробки об'ємних елементів, яка забезпечує істотний (аж до 50-кратного значення) приріст продуктивності в порівнянні з іншими існуючими рішеннями 3D друку. При цьому кількість доступних форсунок в 4 рази перевищує можливості у конкуруючих продуктів. Надалі показники ефективності і економічної вигідності можуть бути ще поліпшені в порівнянні з нинішніми результатами.

HP вже підписала партнерські угоди GKN Powder Metallurgy і Parmatech на поставку корабельних компонентів. Крім того, клієнтами компанії вже є Volkswagen, Wilo, Okay Industries і Primo Medical Group. Наприклад, Volkswagen використовує технологію Metal Jet для створення індивідуальних автомобільних компонентів, таких як кільця для ключів і таблички з назвами. Надалі планується розширити перелік компонентів, що виготовляються методом металевого 3D друку. Наприклад, таким способом можна буде виготовляти кріплення дзеркал заднього виду або компонентів важеля перемикання передач. Крім того, Volkswagen має намір використовувати цю технологію і при виготовленні електромобілів.

Починаючи з наступного року, клієнти зможуть завантажувати свої 3D моделі в сервіс Metal Jet Production Service, а потім інженери HP допоможуть їм в процесі створення необхідних компонентів. Однак HP зазначає, що деякі варіанти конструкцій можуть бути несумісні з технологією Metal Jet. Разом з тим, компанія очікує, що самостійні принтери Metal Jet вже стануть доступні першим замовникам. Вони почнуть поставлятися в 2020 році за ціною менше $ 400 тис. У 2021 року такі пристрої вже повинні стати широкодоступними.

Джерело: Engadget
Переглядів: 18 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: