DVI

Субота, 21.04.2018, 07.05.50
Головна » 2016 » Вересень » 13 » HP купує у Samsung Electronics бізнес з випуску принтерів за $ 1,05 млрд, щоб «перевернути» ринок копіювальної техніки
10.00.28
HP купує у Samsung Electronics бізнес з випуску принтерів за $ 1,05 млрд, щоб «перевернути» ринок копіювальної техніки

      Південнокорейський гігант Samsung оголосив про продаж свого бізнесу з виробництва принтерів американській компанії HP. Сума угоди склала $ 1,05 млрд.

У HP розраховують, що покупка дозволить «перевернути» світовий ринок копіювальної техніки, оцінюваний сумою в $ 55 млрд і не змінювався вже кілька десятиліть.

«Копіювальні апарати в більшості своїй застаріли. Це складні машини з безліччю замінних компонентів, неефективним і дорогим сервісним та технічним обслуговуванням», - йдеться в офіційній заяві HP, яка, судячи з усього, дуже задоволена покупкою. До речі, покупка принтерного підрозділу Samsung - найбільша угода такого роду в історії HP. За умовами угоди, 6 тис. співробітників, що працюють в цьому підрозділі, також перейдуть під крило HP. Важливо відзначити, що Samsung продовжить продавати принтери під власним брендом на домашньому ринку в Південній Кореї, але виготовляти їх буде вже HP.

Одночасно Samsung повідомила, що її віце-голова Лі Джен - син голови концерну Лі Гонхі - займе місце в складі директорів компанії. Саме Лі старший зробив Samsung такою, якою ми її знаємо зараз - міжнародною корпорацією, на частку якої припадає п'ята частиною всього ВВП Південної Кореї. Втім, кілька корупційних скандалів злегка зіпсували його репутацію. У місцевих ЗМІ Лі молодшого називають «наслідним принцом Samsung», що не дивно.

Джерело: The Verge
Переглядів: 140 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: