DVI

Четвер, 21.02.2019, 08.31.31
Головна » 2018 » Червень » 11 » Honda і General Motors спільно розроблять батареї наступного покоління для своїх електромобілів
09.39.45
Honda і General Motors спільно розроблять батареї наступного покоління для своїх електромобілів
      Японський автовиробник Honda і найбільша американська автомобільна корпорація General Motors оголосили про партнерство, в рамках якого обидві компанії будуть спільно розробляти акумуляторні батареї для електромобілів наступного покоління. Рішення може виглядати несподіваним, якщо не враховувати той факт, що ці компанії вже працюють разом над водневими паливними батареями наступного покоління (комерційний варіант обіцяють представити до 2020 року).

Компанії розмістили офіційний прес-реліз, в якому відзначили, що збираються зосередитися на створенні більш просунутих компонентів для акумуляторів, включаючи поодинокі осередки і зібрані на їх основі батареї. В результаті Honda і GM розраховують отримати батареї наступного покоління з більш високою щільністю, більш компактними габаритами і малою вагою, а також більш високою швидкістю заряду.

Фінальний продукт, який партнери розраховують створити в найближчі роки, буде використовуватися в електромобілях обох компаній. При цьому Honda і GM особливо уточнили, що батареї наступного покоління будуть використовуватися переважно на ринку Північної Америки.

В якості основи для нового рішення будуть використовуватися напрацювання і виробничі потужності компанії General Motors, тоді як Honda отримає можливість купувати у GM акумуляторні батареї для власних електромобілів. Обидві компанії вважають, що спільні зусилля і поділ обов'язків зможуть здешевити і прискорити розробку і випуск батарей, в порівнянні з варіантом, в якому автовиробникам довелося б робити це окремо.

У підсумку від такого співробітництва має виграти споживач, так як зниження собівартості батарей з одночасним поліпшенням їх експлуатаційних характеристик дозволить вивести на ринок більш доступні електромобілі зі збільшеним запасом ходу.

Джерело: Honda
Переглядів: 54 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: