DVI

Четвер, 21.02.2019, 07.35.36
Головна » 2018 » Червень » 11 » HBO затвердила перший приквел-серіал по всесвіту Game of Thrones
11.44.18
HBO затвердила перший приквел-серіал по всесвіту Game of Thrones
      Канал HBO офіційно замовив пілотну серію нового серіалу по всесвіту Game of Thrones / «Гра престолів», дії в якому будуть відбуватися за тисячі років до знайомої нам по основному серіалу подій. Створенням приквела буде займатися безпосередньо автор серії книг Джордж Мартін та сценаристка Джейн Голдман, яка відзначилася такими проектами, як Kick-Ass, X-Men, Kingsman, «Будинок дивних дітей Міс Перегрин».

У серіалу поки немає офіційної назви, його опис від HBO звучить наступним чином:
«Новий серіал розповість про події, які мали місце за тисячі років до того, що відбувається в Game of Throne і відбувалися в найтемніші часи легендарної Ери Героїв (Age of Heroes). І тільки про одне можна сказати напевно - все що ми знаємо про жахливі секрети Вестероса, походження Білих ходаків, загадок Сходу і легендарний Старк - це не зовсім те, чим воно було насправді».
Згідно книгам Джорджа Мартіна, Ера Героїв почалася за 10 тисяч років до подій Ігри престолів, основними дійовими особами цього часового відрізку були легендарний Бран Будівельник, який заснував Будинок Старков і побудував родовий замок Вінтерфелл і Стіну, що захищає світ від Білих блукачів, а також хитрун Ланн Розумний, який заснував Будинок Ланністерів. Крім усього іншого, під час цієї Ери сталася легендарна Довга Ніч, яка тривала ціле покоління і під час якої відбулася війна з Білими ходоками. Відповідно, в серіалі навряд чи варто очікувати появи знайомих по Game of Throne героїв.

Нагадаємо, що ще в минулому році HBO найняв п'ятьох сценаристів для роботи над новими серіалами по всесвіту Джорджа Мартіна, які повинні були дослідити різні часові відрізки великого і багатого всесвіту Game of Thrones. Угоди були підписані з Максом Боренштейн ( «Годзілла», «Конг Острів черепа»), Брайаном Хелгеленд («Секрети Лос-Анджелеса», «Історія Лицаря», «Легенда»), Карлі Рей («Божевільні», «Залишені»), Джейн Голдман ( «Kingsman: Золоте кільце», «Будинок дивних дітей Міс Перегрин») і трохи пізніше - з Брайаном Когманом, який написав сценарії для десяти різних серій всіх вийшли сезонів.

За даними джерел, інші чотири проекти від решти сценаристів і раніше знаходяться на етапі розгляду HBO, так що їх подальша доля поки не відома. Поточний шоураннер основого проекту Девід Бениофф і Ден Вайс практично гарантовано не візьмуть участь в нових проектах, так як на запрошення Disney займуться зйомками нових серій фільмів по «Зоряним війнам».

Так як HBO вже повідомила, що нові серіали по всесвіту вийдуть не раніше, ніж через рік після фінального сезону Game of Thrones, то прем'єру Age of Heroes можна очікувати не раніше 2020 року.

Джерело: Entertainment Weekly
Переглядів: 40 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: