10.06.29
GTA: San Andreas вийде на мобільних платформах до Нового року.
GTA: San Andreas вийде на мобільних платформах до Нового року.
     "Перед тим, як GTA V перенесла нас на сяючі від сонця вулиці та гомінкі шосе сучасного Лос-Сантоса, була GTA: San Andreas, наймасштабніша гра серії Grand Theft Auto ери PlayStation 2. І ось, ми знову повертаємось на початок 90-х разом із Сі-Джеєм і бандою Grove Street, оскільки GTA: San Andreas виходить наступного місяця на мобільних платформах…

Проте банально портувати гру, яка була створена для консолей та РС в 2004 році, на тачскріни Rockstar не хоче і не буде. На офіційній сторінці розробників повідомляється про величезну роботу над вдосконаленням графіки, тіней, рівнем промальовки і текстурами. "Все це робить майбутню мобільну версію найкрасивішою San Andreas на даний момент” – розхвалюють прийдешнє творіння хлопці з Rockstar, а зважаючи на серію портів(GTA III, GTA Vice City, Max Payne) хочеться їм вірити.

Підхопивши останній тренд мобільних ігродевелоперів, вони переробили систему управління: відтепер елементи управління будуть візуалізовані на дисплеї лише тоді, коли вони потрібні. В інший же час віртуальні кнопки не будуть забивати собою дефіцитний екранний простір. Також повідомляється про повну підтримку ігрових контролерів, які незабаром мають вийти для iOS пристроїв з версією операційки iOS 7.

Гра буде доступною для ґаджетів на iOS,Android, Amazon Kindle і Windows Mobile. Конкретного переліку звісно немає, але, впевнений, власникам Galaxy 4, iPhone 5s і Kindle Fire HDX хвилюватись не варто.

Джерело: Rockstar

Переглядів: 147 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close