DVI

Понеділок, 22.01.2018, 00.14.17
Головна » 2016 » Грудень » 7 » Група Ілона Маска займається навчанням штучного інтелекту за допомогою комп'ютерних ігор
08.59.50
Група Ілона Маска займається навчанням штучного інтелекту за допомогою комп'ютерних ігор
      Сучасні ігри дозволяють симулювати практично все, що відбувається в реальному світі. Від управління цивілізацією, до вуличних гонок. Так, наприклад, міністр фінансів Греції працював над внутрішньо економікою в Dota 2, а гонщики Формули-1 тренуються не тільки на реальних треках, а й на симуляторі. У цьому плані ігри можуть не лише розважати, а навчати чого-небудь і розвивати різноманітні навички.

Нова ініціатива Ілона Маска якраз направлена ​​на навчання штучного інтелекту за допомогою комп'ютерних ігор. Вчора вона була представлена ​​і отримала назву Universe ( «Всесвіт») - програмна платформа для навчання ШІ через ігри, веб-сайти і різні додатки.

Відзначається, що сьогоднішній рівень ШІ вельми обмежений одним завданням. Так, наприклад, робот Google DeepMind, AlphaGO, обіграє навіть чемпіона, але пояснити вам правила шахів не зможе. «Всесвіт» якраз спрямована на те, щоб підготувати штучний інтелект до більшої кількості життєвих ситуацій, давши йому пограти в різні ігри, таким чином вийти за рамки гарного освоєння якої-небудь однієї задачі.

При цьому, ШІ «бачить» і управляє в іграх також, як людина, дивлячись на екран і працюючи з (віртуальними) мишкою і клавіатурою. Ще «робота» навчать працювати з інтерфейсом, де потрібно взаємодіяти з заповненням форм, списками завдань, кнопками і слайдерами, тим самим в майбутньому ШІ зможе займатися пошуком інформації в Мережі, працювати з поштою і іншим.

Відкритим залишається питання моралі, з яким у роботів поки не дуже добре. Ніхто не знає, чому робот може навчитися в іграх, в яких присутній елемент насильства. Джек Кларк (Jack Clark), директор з комунікацій, в листі виданню Motherboard повідомив, що група не враховує і не планує навчати ШІ насильства, а такі ігри, як GTA V, використовуються як симулятор відкритого світу для розвитку навичок, наприклад, керування автомобілем.

На сьогоднішній момент софт надали такі компанії, як Microsoft Studios, Valve, EA і інші. ШІ вже грає в Portal, Red Alert 2, World of Goo, RimWorld, а також в різні Flash-ігри та ігри для Atari 2600. Розробники платформи активно займаються розширенням партнерської бази і отриманням дозволу для використання нових ігор, додатків та веб-сайтів.

Джерело: Motherboard
Переглядів: 143 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: