DVI

Субота, 18.08.2018, 13.00.00
Головна » 2018 » Серпень » 10 » Гру The Elder Scrolls Online можна випробувати безкоштовно до 15 серпня, включаючи зону Вварденфелл
12.26.22
Гру The Elder Scrolls Online можна випробувати безкоштовно до 15 серпня, включаючи зону Вварденфелл
      Сьогодні відкривається фестиваль QuakeCon 2018, і на честь цієї події компанія Bethesda пропонує шанувальникам всесвіту The Elder Scrolls можливість безкоштовно випробувати гру The Elder Scrolls Online протягом декількох днів.

З 9 по 15 серпня зацікавлені гравці можуть безкоштовно грати в The Elder Scrolls Online на всіх підтримуваних платформах (ПК, Mac, PlayStation4, Xbox One). Для цього потрібно зайти на спеціальну сторінку вибрати свою платформу і завантажити клієнт гри. При цьому надається доступ як до основного контенту гри, так і до зони острова Вварденфелл. Відзначається, що вперше доступ до цієї зони пропонується в рамках безкоштовного ігрового періоду.

Крім безкоштовного доступу до гри компанія Bethesda пропонує також знижки як на саму гру The Elder Scrolls Online, так і на додаток The Elder Scrolls Online: Summerset. Крім того, знижки поширюються і на набори крон. Розпродаж триватиме до 13 серпня, а на версію гри Elder Scrolls Online Standard Edition - до 20 серпня.

Додамо, під час проведення QuakeCon 2018 пропонуються знижки і на інші ігри Bethesda.

Джерело: elderscrollsonline
Переглядів: 12 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: