DVI

П'ятниця, 23.02.2018, 14.18.57
Головна » 2017 » Серпень » 9 » Гройсман: до кінця року планується впровадити ID-паспорта з ЕЦП, MobileID, реєстрацію дитини і шлюбу онлайн
07.04.18
Гройсман: до кінця року планується впровадити ID-паспорта з ЕЦП, MobileID, реєстрацію дитини і шлюбу онлайн

      Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розповів на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook про те, які нові електронні послуги і цифрові можливості можуть стати доступними українцям до кінця поточного року.

«Впровадження електронних послуг - один із пріоритетів Уряду, тому Державне агентство з питань електронного урядування плідно працює в цьому напрямку. До кінця року планується ввести ще ряд онлайн-сервісів. Зокрема реєстрація дитини і шлюбу онлайн», - повідомило Володимир Гройсман.

Також він зазначив, що широкому поширенню електронних послуг сприяє забезпечення українців надійними засобами електронної ідентифікації. Поки що в Україні таким засобом є електронний цифровий підпис (ЕЦП). Тому Прем'єр-міністр радить усім українцям, які ще не мають ЕЦП, оформляти їх.

«З осені почнеться видача внутрішніх паспортів у вигляді ID-карти відразу з електронним цифровим підписом, а до кінця року в Україні запрацює MobileID (ЕЦП на SIM-карті)» - додав Гройсман.

Джерело: Facebook
Переглядів: 251 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: