DVI

Субота, 21.04.2018, 12.50.39
Головна » 2017 » Січень » 13 » Greenpeace третій рік поспіль називає Apple самою «зеленою» IT-компанією
15.00.36
Greenpeace третій рік поспіль називає Apple самою «зеленою» IT-компанією
      У 2012 році Apple взяла на себе зобов'язання повністю перейти на відновлювану енергію, і з тих пір компанія наполегливо рухається до своєї мети. Так, вже третій рік поспіль Купертинський IT-гігант очолює рейтинг технологічних компаній, які краще за інших піклуються про навколишнє середовище. Про це стало відомо з нового звіту екологічної організації Greenpeace.

За підрахунками «грінпісу», в рейтингу використання чистих видів енергії Apple знову знаходиться на першому місці з великим відривом від конкурентів: з поновлюваних джерел купертинівці отримують 83% всієї енергії, тоді як їх найближчий конкурент в особі Facebook може похвалитися показником лише в 67%.
Більш того, практично у всіх аспектах діяльності, які зачіпає дослідження «Грінпіс», Apple отримала заповітну A. Виняток становить пункт, в якому оцінюються дії компанії, спрямовані на пропаганду екологічно чистого ведення бізнесу. Тут зусилля Apple були оцінені лише на B.

Тим часом, в цілому і екологічні показники Apple, і екологічні показники Facebook і Google приблизно однакові і відповідають класу A.

Що ж стосується обсягів використовуваної компаніями відновлюваної енергії, то тут ситуація інша: Google знаходиться на першому місці з великим відривом.

Джерело: CNBC

 
Переглядів: 211 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: