08.59.13
Гра Grand Theft Auto 6 знаходиться в розробці з 2014 року і буде мати велику карту
      Незважаючи на відсутність офіційного анонса, немає сумнівів в тому, що Rockstar Games працює над Grand Theft Auto 6. Минулого тижня вже були опубліковані перші відомості про цей проект. Тоді передбачалося, що нова гра буде менше, ніж попередня частина на момент запуску. Однак нова порція чуток спростовує ці припущення.

Також повідомляється - це неправда, що Grand Theft Auto 6 все ще перебуває на ранній стадії розробки, тому що підготовка до її запуску почалася ще в 2014 році. Той факт, що гра фактично пройшла етап ранньої розробки, був підтверджений декількома незалежними джерелами. Разом з тим, за словами Кріса Ліберті, нова частина серії буде мати величезну карту, а не середню, як говорилося на минулому тижні.

Хоча Кріс Ліберті не надає ніякої інформації про свої джерела, в минулому він довів, що надає надійні відомості. Раніше він говорив про те, що Ден Хаузер залишає Rockstar Games, ще до офіційного оголошення про це. Таким чином, можна з високим ступенем довіри ставитися до його слів про гру GTA 6. Якщо цей проект дійсно знаходиться в розробці з 2014 року, то можна очікувати виход гри в найближчі кілька років, якщо брати до уваги звичайний цикл розробки для ігор з відкритим світом в Rockstar Games.

Джерело: wccftech
Переглядів: 37 | Додав: dvi | Теги: Grand Theft Auto 6 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close