20.15.35
Гра для компанії: "Зламаний механізм"
Гра для компанії:

           Давно щось вже не було на DVI ніяких  ігор для компаній . А адже сьогодні субота, значить, саме час розважитися самим, і розважити друзів. Отже, представляю нову (а для когось і не дуже) гру, яка відома, як " Зламаний механізм ".

Для того, щоб гра вийшла досить веселою, потрібно не менше 5-8 осіб, як мені здається. Крім того, як завжди, потрібні добровольці.

Суть гри

Є "механізм", який, крім усього іншого, поламався. Деталь, яка вийшла з ладу, вказується самою компанією. На самому початку гри, ще до визначення поломки, добровольця виводять за двері, щоб він нічого не бачив і не чув.

Компанія вибирає поламану "деталь "в іншого добровольця, і викликає учасника, що очікує за дверима. Найцікавіше те, що "механік" позбавлений рук, так йому заявляють після початку гри.

Тобто поломку потрібно визначити, не торкаючись "механізму" руками. Ніс, лоб, ноги, плечі, все це може йти в хід для обстеження. "Механізм", у міру наближення "механіка" до "поломки", повинен все активніше реагувати на події.

Після виявлення "поломки", учасники міняються, "механік" стає механізмом, і все починається спочатку. Загалом, якщо правильно все організувати, то гра повинна вийти досить примітною.

Переглядів: 286 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close