DVI

Середовище, 21.08.2019, 18.36.45
Головна » 2013 » Квітень » 20 » Гра для компанії "Відповідає сусід"
09.49.47
Гра для компанії "Відповідає сусід"
Гра для компанії

       Продовжу публікувати, які подобаються багатьом, і які дійсно можуть бути актуальні, коли підібралася відповідна компанія. До слова, мені самому не дуже до душі так звані "п'яні" ігри, де потрібно або щось випити, в якості дії гри, або випити і закусити.


Таких ігор не буде. Але і без подібного засилля алкоголю грати в компанії може бути весело. Цього разу пропоную спробувати гру "Відповідає сусід".

Гра надзвичайно проста. Потрібен ведучий, потрібні учасники (бажано, більше 4-5, інакше буде просто нецікаво).

Всі розсаджуються в коло, а ведучий починає ставити питання, по черзі, кому що подобається. Питання задається конкретній людині, але відповідати має не той, кому питання задають, а його сусід справа.

Питання можуть бути будь-якими " Яке блюдо тобі найбільше подобається ", "Хто твій друг? ", "Хто твій друг?  "," "," Куди б ти хотів поїхати влітку? ".

Якщо людина відповідає неправильно, то відповідальному доводиться викласти будь-яку річ, яка йому належить. Крім того, ця людина отримує штрафне очко.

 І в кінці вечора окуляри/речі підраховуються. Хто отримав найбільше штрафів, вважається переможеним. Ну, і всі ті, хто віддав своє особисту річ в якості штрафу, тепер виконують бажання граючих, щоб отримати річ назад. 

Ось така от компанійська іграшка.

Переглядів: 284 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: