DVI

Понеділок, 24.09.2018, 04.38.35
Головна » 2018 » Вересень » 6 » Гра Battlefield V отримає одиночну кампанію, режим королівської битви Firestorm і розповідь «Хід війни»
12.00.57
Гра Battlefield V отримає одиночну кампанію, режим королівської битви Firestorm і розповідь «Хід війни»
      Напередодні старту відкритого бета-тесту гри Battlefield V розробники з DICE поділилися новим роликом, в якому розкриваються деякі аспекти гри.

Фактично підтверджується інформація про те, що в грі Battlefield V буде режим проходження для одного гравця - «Військові історії». Кілька історій розкажуть про невідомі сюжети Другої світової війни. На момент релізу гри будуть доступні чотири історії, ще одна буде випущена пізніше.

Для багатокористувацьких боїв є відразу вісім різних режимів. Також гравцям буде запропоновано режим королівської битви Firestorm. Він розрахований на 64 гравців - 16 команд по 4 учасники. Бій триває до тих пір, поки не залишиться тільки одна команда. Битва буде проходити на найбільшій в історії Battlefield карті. На карті будуть розташовані об'єкти, що руйнуються, військова техніка, а не засиджуватися на одному місці змусить постійно зменшувальне кільце вогню.

В рамках режиму «Хід війни» можна буде зі своєю командою переміщатися по різних полях битв Другої світової війни. Перша глава режиму - «Падіння Європи» - буде доступною відразу ж після випуску гри і розповість про військові дії у Франції. Протягом декількох місяців в гру буде додаватися новий контент на щоденній і щотижневій основі. На початку 2019 року стане доступна друга глава, яка розповідає про зародження опору окупантам і додає грецький театр військових дій. Потім будуть випущені і інші глави з новими пригодами.

Разом з тим, в Battlefield V будуть запропоновані нові ігрові механіки, засновані на взаємодії гравців, нові можливості пересування (наприклад, можна відступати сидячи і лежачи і вести вогонь по противнику), перероблене озброєння. Крім руйнування об'єктів також з'явиться можливість будівництва укріплень, наприклад, укладання з мішків з піском або протитанкові їжаки.

Джерело: techpowerup
Переглядів: 12 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: