DVI

Середовище, 25.04.2018, 09.34.17
Головна » 2016 » Грудень » 13 » Google згорнула розробку власного самокерованого автомобіля без керма і педалей
17.59.34
Google згорнула розробку власного самокерованого автомобіля без керма і педалей
      За даними ресурсу The Information, компанія Google переглянула свої цілі в сфері самоврядних автомобілів. Тепер компанія не має наміру розробляти власний автономне транспортний засіб. Замість цього Google співпрацюватиме з автовиробниками з метою можливого запуску сервісу автономних спільних поїздок. Такий сервіс може бути запущений до кінця наступного року.

Також повідомляється, що Fiat Chrysler займається виготовленням нового прототипу автомобіля для Google на базі мінівена Pacifica. Якщо тестування цього транспортного засобу пройде успішно, воно може використовуватися в комерційному сервісі. Компанії заявили про співпрацю в сфері розробки самоврядних автомобілів в травні.

За даними джерела, відповідальними за відмову від розробки власних самоврядних автомобілів без рульового колеса і педалей є керівники Alphabet: головний виконавчий директор Ларрі Пейдж (Larry Page) і головний фінансовий директор Рут поратися (Ruth Porat). Вони вважають, що існували раніше плани щодо самостійного випуску зовсім нових автономних автомобілів є непрактичними. Це рішення є спірним, тому що співзасновник Google Сергій Брін (Sergey Brin) виступає на підтримку ідеї розробки автомобіля від початку і до кінця.

Передбачається, що Google зробить офіційну заяву про зміни в своїй програмі з розвитку автономних автомобілів сьогодні ближче до кінця дня.

Джерело: The Verge
Переглядів: 130 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: