DVI

Середовище, 21.03.2018, 12.46.42
Головна » 2016 » Жовтень » 18 » Google запустить окрему пошукову видачу для мобільних пристроїв
18.49.12
Google запустить окрему пошукову видачу для мобільних пристроїв
      У найближчі кілька місяців компанія Google має намір впровадити роздільні механізми пошуку для комп'ютерів і мобільних пристроїв. Таким чином, при введенні одного і того ж пошукового запиту на комп'ютері і смартфоні користувач може отримувати різні варіанти пошукової видачі.
Google буде індексувати мобільні сайти окремо. Така ідея в компанії розглядається ще з минулого року. Надалі, фактично, у пошукового гіганта буде два пошукових індексу - один для мобільних пристроїв, інший для настільних комп'ютерів. Причому, мобільний індекс буде пріоритетним, а індекс для настільних систем буде менш актуальним. Ймовірно, мова йде про швидкість його поновлення.

Нагадаємо, зі збільшенням кількості мобільних пристроїв і все зростаючою кількістю пошукових запитів з них компанія Google неодноразово робила кроки, націлені на підвищення зручності пошуку зі смартфонів. Деякий час тому стало відомо, що сайти, які не оптимізовані для мобільних пристроїв, будуть знижуватися в результатах пошуку. Також був запущений проект Accelerated Mobile Pages для прискорення завантаження мобільних сторінок.

Джерело: Engadget
Переглядів: 165 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: