DVI

Четвер, 26.04.2018, 06.42.17
Головна » 2016 » Серпень » 17 » Google запускає відеомессенджер Duo для Android і iOS
09.54.24
Google запускає відеомессенджер Duo для Android і iOS

      Google офіційно оголосила про запуск свого додатку для відеодзвінків Duo, доступного в версіях для iOS і Android. Нагадаємо, ПО було представлено ще в травні на конференції Google I/O 2016, в найближчі кілька днів воно стане доступним користувачам по всьому світу.

Головною відмінною рисою Google Duo є простота використання і висока швидкодія. Як стверджується, переговорити зі співрозмовником віч-на-віч за допомогою відеозв'язку можна, просто набравши його номер телефону. Само собою, у нього має бути встановлено додаток. Як ви вже зрозуміли, тут використовується прив'язка до номера телефону.

Ще одна особливість сервісу - функція Knock Knock. Це можливість подивитися на того, хто дзвонить до того, як прийняти виклик. За словами розробників, це дозволить визначити настрій співрозмовника і здогадатися, про що піде розмова.

Додаток автоматично налаштовує якість зв'язку в залежності від швидкості інтернет-з'єднання і оптимізовано для роботи в мережах з низькою швидкістю доступу. Також згадується підтримка наскрізного шифрування за допомогою нового протоколу, розробленого Google спільно з творцями стандарту WebRTC.

Нагадаємо, одночасно з додатком для відеодзвінків Duo був представлений месенджер Allo з вбудованим помічником-густо, запуску якого нам ще належить дочекатися.

Джерело: TNW
Переглядів: 121 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: