DVI

Вівторок, 23.01.2018, 02.07.57
Головна » 2017 » Липень » 6 » Google з'ясував найпопулярніші в українців напрямки відпочинку в Україні та за кордоном (в лідерах - Бердянськ і Туреччина)
13.00.36
Google з'ясував найпопулярніші в українців напрямки відпочинку в Україні та за кордоном (в лідерах - Бердянськ і Туреччина)

      Літо підбирається до свого екватора, так що саме час задуматися про те, де провести свою відпустку. Якщо ви до цих пір не визначилися з місцем відпочинку, то Google Україна може допомогти вам в пошуках - пошуковик проаналізував запити українських користувачів зі словами "відпочинок в ..." з початку поточного року і з'ясував найпопулярніші напрямки відпочинку в Україні та за кордоном.

Не дивно, що для відпочинку за кордоном у українців стабільно який рік найпопулярнішим напрямком залишається Туреччина. На другому місці розташувався Єгипет, а на третьому - Болгарія. Вперше в число найпопулярніших країн для відпочинку за запитами українців потрапила Албанія.

В цілому гаряча десятка зарубіжних напрямків для відпустки, на думку українських користувачів Google, виглядає таким чином:
 1. Туреччина
 2. Єгипет
 3. Болгарія
 4. Грузія
 5. Чорногорія
 6. Албанія
 7. Греція
 8. Кіпр
 9. Хорватія
 10. Іспанія
Внутрішній туризм в Україні стає все більш популярним, і це підтверджує кількість запитів, пов'язаних з українськими курортами. Цього року найпопулярнішим у користувачів Google Україна став відпочинок в Бердянську, Одесі та Карпатах. А повністю перша десятка популярних напрямків для відпочинку в Україні така:
 1. Бердянськ
 2. Одеса
 3. Карпати
 4. Кирилівка
 5. Затока
 6. Генічеськ
 7. Скадовськ
 8. Лазурне
 9. Залізний Порт
 10. Крим
З рейтингом найбільш популярних місць літнього відпочинку на думку українських користувачів Google за минулий рік можна ознайомитися за наступним посиланням.

Джерело: Google Україна
Переглядів: 43 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: