DVI

Неділя, 18.11.2018, 21.25.16
Головна » 2018 » Листопад » 8 » Google відзвітувала про боротьбу з піратством на YouTube: компанія виплатила правовласникам $ 3 млрд
18.00.19
Google відзвітувала про боротьбу з піратством на YouTube: компанія виплатила правовласникам $ 3 млрд
      Протягом багатьох років Google активно бореться з піратством. У своєму останньому звіті пошуковий гігант розповів про заходи, які компанія робить для захисту авторських прав. Зокрема, в документі під назвою «Як Google бореться з піратством» за 2018 рік міститься інформація про те, що компанія вже виплатила $ 3 млрд правовласникам через систему Content ID на YouTube.

Content ID - спеціальна система, яка зіставляє завантаження контент з базою даних файлів, наданих авторами. Якщо виявлені збіги, до роликів застосовуються певні заходи. Іншими словами, Content ID дає можливість користувачам захищати свої авторські права на YouTube. Однак ця система далека від досконалості, і деякі цим користуються. Не так давно YouTube дозволив власникам каналів заробляти на своїх відео, навіть коли вони втягнуті в суперечку про авторське право з заявником. А тим часом, Google продовжує удосконалювати Content ID, інвестуючи в систему $ 100 млн. Крім того, компанія відзвітувала про виплату $ 1,8 млрд музичної індустрії в період з жовтня 2017 року по вересень 2018 року.

У Google також розповіли, що докладають всіх зусиль, щоб не дати піратам заробити за рахунок чужого контенту. Компанія видалила більше 3 млрд URL-адрес в своїй пошуковій системі з тих пір, як надала інструмент, що дозволяє правовласникам повідомляти про сайти, що порушують авторські права. З тієї ж причини Google відхилила понад 10 млн рекламних оголошень за 2017 рік.

Джерело: Google
Переглядів: 21 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: