DVI

П'ятниця, 20.04.2018, 21.00.16
Головна » 2017 » Жовтень » 13 » Google відредагувала фото будинку з Street View з страхітливою істотою на балконі, розмив всю будівлю повністю
13.51.04
Google відредагувала фото будинку з Street View з страхітливою істотою на балконі, розмив всю будівлю повністю
      Команда сервісу Google Street View, що дозволяє здійснювати віртуальні прогулянки по самих віддалених куточках нашої планети і прогулюватися вулицями різних міст, почула користувачів, які просять прибрати «дивну істоту» з балкона одного з будинків у французькому Нансі. Зокрема, розробники взяли і прибрали фото істоти з сервісу ... разом з усім будинком. Якщо бути точними, вони обробили панорамні знімки цієї частини вулиці, застосувавши до всього будинку з «страшним монстром» на балконі ефект розмиття.

Ще зовсім недавно фотографія будинку, розташованого за адресою: 8 Rue Docteur Grandjean, в сервісі Google Street View демонструвало високу людиноподібну фігуру з довгим волоссям і великими очима, встановлену на одному з балконів. Як повідомляється, було багато скарг від користувачів, що ця «істота», яка «дивиться» прямо в камеру, їх лякає. Хтось висунув припущення, що ця істота не що інше, як статуя яку в Полінезії і на Гаваях використовують в релігійних ритуалах. Після цього скарг стало ще більше.

Після того, як ця незрозуміла істота почала широко обговорювати в мережі Google Street View внесла відповідні правки. Незрозуміло тільки навіщо потрібно було розмивати всю будівлю повністю. Можна було обмежуватися балконом. Незважаючи на безліч дискусій, достеменно встановити, що це за статуя, поки так і не вдалося.

Джерело: Daily Express
Переглядів: 175 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: