DVI

Понеділок, 26.08.2019, 05.51.10
Головна » 2019 » Липень » 14 » Google відновила поширення проблемного поновлення Android Q Beta 5, хоча проблема ще не вирішена
09.32.17
Google відновила поширення проблемного поновлення Android Q Beta 5, хоча проблема ще не вирішена
      Буквально позавчора, 10 липня, компанія Google почала поширення п'ятої бета-версії мобільної операційної системи Android 10 Q серед користувачів смартфонів Google Pixel. Але через кілька годин поширення Android Q Beta 5 було призупинено, оскільки деякі користувачі зіткнулися з певними проблемами. Точно за таким же сценарієм розвивалися події з Android Q Beta 4 і в цьому немає нічого дивного, адже наявність проблем в бета-версіях - це абсолютно нормально. Власне, вони для цього (відлову багів і їх виправлення) і призначені. Але ось уже сьогодні Google відновила поширення Android Q Beta 5. Здавалося б, треба похвалити розробників за таке оперативне усунення помилки, але немає.

У чому конкретно полягає проблема невідомо, так як Google все ще розслідує інциденти. Тим не менш, компанія вирішила відновити поширення поновлення, оскільки ця невідома помилка не завдає великої шкоди і відсоток пристроїв, вимушених відкотитися назад на Android Q Beta 4 через неможливість встановити Android Q Beta 5 невеликою. Іншими словами, в Google порахували, що проблема не така вже й серйозна, щоб переривати тестування.

Для власників смартфонів Pixel, які зіткнулися з проблемами при установці Android Q Beta 5, Google опублікувала детальну інструкцію про те, що потрібно робити в таких випадках.

Вихід фінальної версії Android 10 Q очікується в серпні цього року.
Переглядів: 199 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: