DVI

Неділя, 18.11.2018, 21.22.44
Головна » 2018 » Жовтень » 31 » Google відкрив «невидиму» reCAPTCHA v3 для всіх бажаючих
11.00.12
Google відкрив «невидиму» reCAPTCHA v3 для всіх бажаючих
      Нова версія системи захисту сайтів від ботів reCAPTCHA тепер доступна для всіх бажаючих. Про це Google розповів у своєму блозі.

Нагадаємо, що пошуковий гігант вперше представив третю ревізію reCAPTCHA в травні цього року. Основна перевага нової версії - від користувачів більше не потрібно ніяких дій, будь то набір тексту, вибір картинок або натискання на кнопку «Я не робот».

Система самостійно визначає, які ланцюжки дій видають в ньому людини, а які - бота. Для цього аналізуються, наприклад, руху миші і взаємодія зі сторінками. За результатами аналізу кожному користувачеві привласнюється оцінка за шкалою від 0.0 до 1.0 (нижча оцінка означає бота, а вища - людини).

При цьому адміністратор може налаштувати поведінку сервісу: при якій оцінці прихована «капча» буде вважатися пройденою, а яка зажадає від користувача додаткових дій. Крім того, отриману «оцінку людяності» можна комбінувати з інформацією, яка недоступна для системи - обліковими даними або історією транзакцій.

Наостанок зазначимо, що фахівці Google рекомендують додати reCAPTCHA v3 відразу на кілька сторінок сайту. Це допоможе зібрати більше даних про користувача і домогтися більш точної оцінки його «людяності».

Джерела: блог Googletproger
Переглядів: 23 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: