DVI

Понеділок, 19.03.2018, 23.58.31
Головна » 2016 » Вересень » 24 » Google відкрила розробникам доступ до своєї платформи віртуальної реальності Daydream VR
16.36.30
Google відкрила розробникам доступ до своєї платформи віртуальної реальності Daydream VR

      Одним з ключових анонсів травневої конференції I/O 2016 була Google Daydream - апаратно-програмна платформа для високоякісної віртуальної реальності на мобільних пристроях. Вже тоді ця нова VR-ініціатива пошукового гіганта виглядала куди серйозніше попередньої картонній Cardboard. Зворотний відлік часу до початку публічного бета-тесту формально почався після статті на Bloomberg в травні, яка недвозначно вказувала на швидкий запуск.

І хоча перші смартфони з підтримкою Daydream VR з'являться на ринку тільки через кілька місяців, пакет інструментів розробника (SDK) Google VR SDK version 1.0, що забезпечує доступ до можливостей платформи, покинув стадію бета-тестування, вже зараз його можна завантажити на офіційному сайті компанії для розробників.

Схоже, Google досить скрупульозно ставиться до добірки стартових проектів - тільки учасники програми Daydream Access Program зможуть просувати власні додатки з першого ж дня доступності платформи. Google VR SDK version 1.0 працює одночасно з Cardboard API, який простіше, і з Daydream API, який значно складніше і забезпечує підтримку пропрієтарного ігрового контролера. Для забезпечення рідної підтримки контролера Google уклала партнерство з Unity і Unreal.

На даний момент єдиним смартфоном, який може працювати з Google VR SDK, є модель Nexus 6P. Але тут один неприємний момент. Відповідно до опублікованого Google керівництву зі збірки комплекту розробника, вже після нетривалого використання (все залежить від навантаження) пристрій може сильно нагріватися і уникнути троттлінга не вийде. Втім, це краще, ніж нічого.

Джерело: Engadget i Google VR developers blog
Переглядів: 123 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: