DVI

Четвер, 26.04.2018, 06.53.03
Головна » 2016 » Грудень » 2 » Google Україна запустила туристичний сайт «Мандруй Кіровоградщиною» та низку інших цифрових проектів розвитку регіону
09.00.39
Google Україна запустила туристичний сайт «Мандруй Кіровоградщиною» та низку інших цифрових проектів розвитку регіону
      Компанія Google Україна у СПІВПРАЦІ з Кіровоградською обласна державна адміністрацією та Міською радою м. Кропивницький реалізувалі кампанію "Цифрове превращение Кіровоградської області". Основною метою кампании стало Підвищення інвестіційної та туристичної пріваблівості регіону с помощью СУЧАСНИХ інтернет-ІНСТРУМЕНТІВ.

В рамках кампании Було Створено Спеціальний сайт "Мандруй Кіровоградщіною" (www.discover.kr.ua), де всі охочі зможуть найти інформацію про найцікавіші для відвідання місця Кіровоградської області.
На сайті зібрано много Корисної информации, включно Із 3D-турами по таких цікавіх та не очень відоміх широкому загалу місцях, як Унікальний Музей ракетних войск стратегічного призначення, музей-заповідник "Хутір Надія" , дендропарк "Веселі Боковеньки" тощо.

kr_history

С помощью Зручне інструменту "Сплануй подорож" на сайті можна Скласти маршрут по місцях області, Поділитися або запросіті прієднатіся друзів. На сайті "Мандруй Кіровоградщіною" можна найти необхідну контактну інформацію, календар подій, много фото та відео.

Такоже Було представлено новий сайт, присвячений місту Кропивницький - "Історична мапа міста Кропивницький" . Усі шанувальник історії України зможуть здійсніті віртуальну подорож містом з багатою історією. Смороду зможуть Відкрити для себе много цікавого та іноді несподіваного в місті, Пожалуйста часто залішається поза традіційнімі Туристичний маршрутами.

В рамках кампании Було такоже Створено Унікальний сайт www.ecoukraine.org, что містіть простий у вікорістанні сервіс для ПОВІДОМЛЕННЯ державних ОРГАНІВ про екологічні проблеми та Порушення. Користувач фотографує смартфоном або планшетом, Зазначає місце, де булу Зроблено Фотографія на Google Картах и ​​відправляє запит на веб-сайт. Система на сайті створює офіційне Звернення до державного органу, а такоже моніторіть стан запиту. Сьогодні Кіровоградська область найбільш повно представлена ​​на карті, Завдяк місцевім захисник навколишнього середовища.

eco_map

Вагомий складових кампании є низька освітніх проектів: серія семінарів для представителей місцевого самоврядування та представителей малого и СЕРЕДНЯ бізнесу, для державних СЛУЖБОВЦІВ, вікладачів и студентов з основ цифрової грамотності та безпеки в Інтернеті та много Іншого.

Нагадаємо, что ця компанія є частина проекту Google "Цифрове превращение регіонів України", в рамках якої Google Україна спільно з властью Івано-Франківщини Вже запустила туристичний сайт «Мандруй Івано-Франківщіною» та низьку других цифрових проектів.

Джерело: Google Україна

Переглядів: 195 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: