DVI

П'ятниця, 20.04.2018, 21.07.56
Головна » 2017 » Жовтень » 10 » Google теж виявила в своїх сервісах докази втручання Росії у вибори президента США
08.17.47
Google теж виявила в своїх сервісах докази втручання Росії у вибори президента США

      Компанія Google слідом за Facebook і Twitter знайшла докази того, що її сервіси використовувалися російським агентами для поширення дезінформації в ході минулої передвиборної кампанії президента США. Про це повідомляє Washington Post, посилаючись на обізнані джерела в Google.

Зокрема, на платформах YouTube, Google Search, Gmail і DoubleClick здійснювалася закупівля розміщення специфічних рекламних оголошень. Це було виявлено в рамках внутрішнього розслідування. Виявилося, що реклама закуповувалася на суму трохи менше $ 100 тис. При цьому закупівля велася групою не пов'язаною в Володимиро Путіним, яка набувала аналогічну рекламу в Facebook. Зараз проводиться перевірка, чи закуповувалася реклама інтернет-тролями або ж представниками російської влади. Сама компанія Google поки ніяк не коментує цю інформацію.

Раніше Google заявляла, що втручання Росії у вибори не є проблемою для компанії, так як вона «завжди стежить за зловживаннями або порушеннями наших політиків, і ми не бачили свідчень того, що такий тип рекламної кампанії проводився на наших платформах». Очевидно, тепер докази знайшлися. І станом на 1 листопада в Конгресі США заплановано проведення слухань щодо втручання Росії у вибори, і компанії Facebook, Google і Twitter викликали для надання свідчень.

Нещодавно факти втручання Росії у вибори президента США були виявлені на платформах Facebook і Twitter. Зокрема, в Twitter заблокували 201 обліковий запис, пов'язану з компанією Internet Research Agency, яка витратила на рекламу понад $ 274 тис. Зараз Google перевіряє можливість причетності Росії до втручання шляхом звірки російських облікових записів Twitter з тими, які використовувалися для купівлі реклами в її власних сервісах. Twitter погодилася надати необхідні дані.

Поки що розслідування Google знаходиться на ранньому етапі. Точна кількість облікових записів, причетних до розміщення політичної реклами, поки залишається невідомим. Також ще слід уточнити і суми рекламних бюджетів.

У той же час група дослідників заявляє, що вплив Росії на вибори президента США через Twitter, Facebook та інші соціальні сервіси є суттєво заниженими. Джонатан Олбрайт заявив, що звичайні повідомлення (а не тільки платні оголошення) показувалися сотні мільйонів разів, набагато частіше, ніж повідомляє Facebook.

Джерело: Engadget
Переглядів: 150 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: