DVI

Середовище, 25.04.2018, 21.31.03
Головна » 2016 » Вересень » 27 » Google тестує універсальну ОС Andromeda, яка об'єднає Android і Chrome OS. Її анонс очікується вже 4 жовтня
11.00.41
Google тестує універсальну ОС Andromeda, яка об'єднає Android і Chrome OS. Її анонс очікується вже 4 жовтня

      За даними ресурсу 9to5google, компанія Google тестує програмне забезпечення під назвою Andromeda. Воно являє собою гібрид операційних систем Android і Chrome OS. Тестування здійснюється на планшеті Nexus 9.

Згадки про ПО Andromeda було виявлено в коді Android 7.0 Nougat AOSP (Android Open Source Project).
Файл під назвою SurfaceCompositionTest.java є утиліту для тестування продуктивності графічної підсистеми і містить відповідні згадки. Причому, Andromeda є досить вимогливим до графічної продуктивності ПО. Для нормального функціонування цієї ОС необхідно, щоб апаратний пристрій мав бал графічної продуктивності не менше 8.0. Відзначимо, для запуску Android досить бала 4.0. Планшет Nexus 9 демонструє достатні для Andromeda результат на рівні 8,8 бала.

Google тестує ПО Andromeda, що представляє собою гібрид Android і Chrome OS

Відзначається, що в коді знайдено згадка можливості вільного управління вікнами. Передбачається, завдяки цій можливості Andromeda дозволить зручно працювати з декількома вікнами на пристроях з великими дисплеями, наприклад, ноутбуках або гібридних пристрій.

Google тестує ПО Andromeda, що представляє собою гібрид Android і Chrome OS

Нагадаємо, на 4 жовтня заплановано захід Google, на якому відбудеться анонс нових пристроїв серії Pixel. Не виключено, що тоді ж відбудеться і офіційний анонс Andromeda.

Джерело: phonearena

Переглядів: 123 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: