DVI

Четвер, 21.02.2019, 07.47.28
Головна » 2018 » Травень » 11 » Google так і не додала функцію видалення небажаних об'єктів з фотографій, обіцяну ще на торішній I/O
16.26.48
Google так і не додала функцію видалення небажаних об'єктів з фотографій, обіцяну ще на торішній I/O
      В рамках проведення конференції Google I/O 2018 компанія Google показала ряд цікавих і часом навіть дивовижних технологічних рішень. Однак потрібно бути готовими до того, що не всі з них побачать світ незабаром.

Під час проведення минулорічної конференції для розробників Google I/O 2017 компанія показала можливість використання алгоритмів штучного інтелекту для видалення небажаних об'єктів на фотографії. Причому, мова йшла не про невеликі об'єкти, розміщених на периферії кадру, а про досить великі перешкоди, що перекривають значну частину зображення. Під час демонстрації можливостей системи було безслідно видалено зображення сітки з переднього плану, за якою стоїть дитина.

Звичайно, такого ж ефекту можна намагатися досягти за допомогою спеціалізованих програм для редагування фотографій, наприклад, Photoshop, Pixelmator, Snapseed, але рішення Google було орієнтоване на людей, у яких немає навичок або часу для роботу в цих програмах.

Однак, незважаючи на обіцянку керівника Google надати цей інструмент «дуже скоро», він все ще недоступний широкому колу користувачів. Код, що лежить в основі Google Photo вказує, що ця функція все ще знаходиться в процесі розробки. Але розповідаючи про нові функції та можливості Google Photo під час проведення конференції Google I/O 2018 не було згадок про можливість видалення небажаних об'єктів з фотографій. Причини затримки також не уточнюються.

Джерело: The Verge
Переглядів: 56 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: