DVI

Четвер, 26.04.2018, 04.43.33
Головна » 2016 » Грудень » 15 » Google суттєво спростила перехід з iOS на Android, використовуючи для цього Google Drive
13.00.37
Google суттєво спростила перехід з iOS на Android, використовуючи для цього Google Drive
      Кілька місяців тому компанія Google оновила свою спеціальну сторінку, присвячену питанню простого і безболісного переходу з iOS на Android, розширивши перелік потрібних для цього додатків новими найменуваннями. Так, у Google є така сторінка-сервіс, яка доступна за цією адресою.

По суті, цей сайт є свого роду інструкцією, де зведені всі доступні допоміжні iOS-додатки, які виразно знадобляться при «переїзді» з однієї популярної мобільної платформи на іншу.
Але ніяк не «панацеєю». Надто вже незручно використовувати для перенесення файлів конкретного типу окремий додаток. До речі, нові Google Pixel / Pixel XL поставляються зі спеціальним адаптером з роз'ємом USB-C і підтримкою OTG, за допомогою якого до смартфону можна підключити будь-який пристрій для подальшого перенесення даних, що є куди ефективніше і простіше.

Але Google знову оновив свій сайт для переходу з iOS на Android, додавши туди Google Drive. І сайт вийшов на новий рівень з точки зору корисності. Завдяки можливостям Google Drive завантаження всіх даних - контакти, фотографії, відеоролики, події календаря - тепер відбувається одночасно користувачеві не потрібно використовувати безліч додатків для копіювання кожного окремого типу файлів.

Опція резервного копіювання даних знаходиться всередині програми Google Drive і активується з налаштувань командою Start Backup «Почати резервне копіювання». Потім під час налаштування свого нового смартфона користувачеві залишається авторизуватися за допомогою свого облікового запису Gmail, яка використовувалася для резервного копіювання, і почати передачу. По завершенні операції всі скопійовані дані виявляться на своїх місцях: контакти в додатку Contacts, фотографії в Google Photos, а дні народження близьких важливі події і заплановані зустрічі в Google Calendar. Єдиний нюанс - текстові повідомлення. Тут без згаданого адаптера ніяк не обійтися. Так чи інакше, тепер переходити з iOS на Android безумовно має бути простіше.

Джерело: Android Central

 
Переглядів: 145 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: