DVI

Середовище, 24.01.2018, 03.42.28
Головна » 2017 » Вересень » 8 » Google, схоже, готова купити частину HTC
14.00.49
Google, схоже, готова купити частину HTC
      Як компанія Google купила Motorola Mobility і що з цього вийшло ми всі добре знаємо. Але про всяк випадок нагадаємо коротко: Google придбала Motorola Mobility в 2012 році за $ 12,5 млрд в першу чергу заради цінного портфоліо патентів, а потім в 2014 році продала «зайві» активи легендарного виробника мобільних телефонів китайському виробникові Lenovo за $ 2,91 млрд. але зараз пошуковий гігант почав активно розвивати апаратний напрямок і, схоже, шукає нову жертву можливість для швидкого зростання. І цю можливість пошуковий гігант бачить в покупці давнього партнера - тайванської компанії HTC, яка залишається збитковою вже більше двох років і ніяк не може вийти з тривалої кризи. А останній місяць (серпень) став для компанії найгіршим за 13 років, тобто нинішній флагман U11 ніяк не поліпшила становище.

За повідомленням джерела, що посилається на видання Commercial Times, HTC і Google знаходяться вже на завершальній стадії переговорів. Відзначимо, що в даному випадку мова про покупку смартфонного бізнесу, а не всієї HTC цілком, так що перспективний напрямок віртуальної реальності тайванського виробника продовжить розвиватися окремо. Видання також уточнює, що поряд з поглинанням розглядається варіант стратегічного партнерства, який передбачає інвестиції в обмін на частку в компанії. У будь-якому випадку, Google зможе впливати на прийняття рішень в HTC.

Відзначимо, що передбачувана покупка Google компанії HTC обговорювалася в мережі і раніше, так що свіжі дані цілком можна вважати черговим підкріпленням цих чуток. Коли варто очікувати офіційного оголошення, джерело не повідомляє.

Залишається додати, що тайванська компанія HTC виступає виробником нинішніх смартфонів Google Pixel і Pixel XL і буде випускати новий Google Pixel 2.

Джерело: cnbc
Переглядів: 156 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: